دانلود آهنگ، فیلم،نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر و سرگرمی

بیت کانکت BitConnect چیست ؟

بیت کانکت BitConnect چیست ؟

بیت کانکت یک پلتفرم سورس باز است که در آن شما می توانید بیت کوین ها را به اعضای قابل اعتماد بفروشید. اعضای سیستم بیت کانکت به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند تا بتوانند با اطمینان با یکدیگر همکاری نمایند و امکان خرید، فروش و یا اعطای وظایف به دیگر اعضا فراهم است. بیت کانکت به عنوان یک شرکت یا موسسه مالی شکل نگرفته بلکه به عنوان یک کارگروه با هدف تبدیل بیت کوین به ارز اول جهانی فعالیت می کند. برای رسیدن به این هدف، این شرکت چندین ماژول منحصربفرد برای اتصال شما به بازار خرید و فروش بیت کوین ارائه کرده است. برای مثال بعضی از این ماژول ها امکان سریع خرید، فروش و وام را به ارمغان می آورند. بیت کانکت این ماژول ها را از پایه برای امنیت و گسترش بیت کوین طراحی کرده است.


چرا بیت کانکت؟

بیت کانکت می تواند از طریق ماژول های وام دهی، ما را از خطر نوسان قیمت حفظ کند. این طرح نقش یه محافظ خیلی خوب را برای سرمایه گذاران بیت کوین بازی می کند. سود وام بیت کوین برای مدت یک سال از پیش تعیین شده است و پس از مدت زمان تعیین شده، سود وام با استفاده از الگوریتم خاصی که برای بررسی نوسانات قیمت ها طراحی شده، مشخص می شود. سیستم بیت کانکت کدهای بیت کوین نگهداری نمی کند، بنابراین، شما خود مسئول محافظت از ارزهای خود هستید. اگر شما با یک خریدار / فروشنده / و یا وام دهنده هستید، تمام آموزش های مورد نیاز درباره ی بیت کوین را فراخواهید گرفت.

چشم انداز و هدف بیت کانکت تبدیل شدن بیت کوین به ارز اول جهانی و امنیت هر چه بیشتر آن است. سیستم بیت کانکت به طور کامل متعلق به کاربران آن است.


برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تلگرام زیر مراجعه کنید

https://t.me/cryptocurrencybestبرچسب ها: bitcoin , bitconnect , connect , cryptocurrency , ارز دیجیتال , بیت , بیت کانکت , وام , سود , ارز , دیجیتال , کسب درآمد , درآمد ارز دیجیتال , اسکم , کلاهبرداری , ارز بیت کانکت , ترید , کریپتوکارنسی , تلگرام ,

[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

[ يکشنبه 24 دی 1396 ] 13:53 ] [ مرتضی ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا
بستن تبلیغات [X]